PEMBANGUNAN MASYARAKAT


 Nama Jabatan / BahagianJabatan Pembangunan Masyarakat
 Nama Ketua Jabatan / BahagianEn. Muhammad Zaki Bin Yusoff
 Tel Jabatan03-5621 0060
 No Faks Jabatan03-5621 0255
 E-mel Jabatanmzaki@mpsj.gov.my

DIREKTORI JABATAN PEMBANGUNAN MASYARAKAT

Pengarah
En. Muhammad Zaki Bin Yusoff
mzaki@mpsj.gov.my
03 – 5621 0060 


Timbalan Pengarah
Puan Rubaizah Binti Mohamed Noh
rubaizah@mpsj.gov.my
03 – 56241005 samb. 128

BAHAGIAN PERPUSTAKAAN HIPERMEDIA MPSJ

Ketua Cawangan Kompleks 3C, Bandar Sunway
Penolong Pengarah (Kanan)
Pn. Rahimah Binti Aisa@Hasan
rahimah@mpsj.gov.my
03-56371704

Ketua Cawangan Bandar Puteri, Puchong
Penolong Pegawai Perpustakaan
Pn. Adlin Binti Nasir
adlin@mpsj.gov.my
03-80627930

Ketua Cawangan Kompleks 3K Serdang Raya, Seri Kembangan
Pembantu Perpustakaan Kanan
En. Rahim Bin Abd. Rashid
rahim.rashid@mpsj.gov.my
03-89430584

BAHAGIAN KOMPLEKS 3C
Ketua Cawangan Kompleks 3C
Penolong Pengarah (Kanan)
Pn. Sadzliawaty Binti Mohamad Dom
sadzliawaty@mpsj.gov.my
03-5624 0060 samb. 173
BAHAGIAN KEMUDAHAN DAN PEMBANGUNAN SUKAN
Ketua Bahagian Kemudahan dan Pembangunan Sukan
Penolong Pengarah (Kanan)
En. Mohd Syazwan Bin Kamarudin
mohd.syazwan@mpsj.gov.my
03-56210686
BAHAGIAN KEBUDAYAAN & PELANCONGAN

Ketua Bahagian Kebudayaan & Pelancongan
Penolong Pengarah (Kanan)
Pn. Nurfazian Binti Kasim
nurfazian.kasim@mpsj.gov.my
​​​​​​​03-56210640

Ahli Muzik (Kanan)
Ahmad Fairuz Bin Fadzil
ahmad.fairuz@mpsj.gov.my
03-56210640

BAHAGIAN PPK & TASKA
Ketua Bahagian PPK & Taska
Penolong Pengarah
En. Redzuan Bin Abdul Jamal
redzuan.jamal@mpsj.gov.my
03 – 5621 0060 samb. 181
BAHAGIAN KHIDMAT KOMUNITI
Ketua Bahagian Khidmat Komuniti
Penolong Pengarah
Pn. Norsafinas Binti Ab Hamid
nor.safinas@mpsj.gov.my
03-5621 0060 samb. 180
 

FUNGSI JABATAN PEMBANGUNAN MASYARAKAT


1.
Mengurus, melaksana, merancang dan menyelia program-program belia dan sukan

2.
Merancang dan melaksanakan program / aktiviti kebudayaan dan perlancongan di kawasan pentadbiran MPSJ

3.
Merancang pelbagai aktiviti dan program pembangunan kemasyarakatan meliputi pelbagai kaum seluruh kawasan MPSJ

4.
Memberi dan menyediakan perkhidmatan buku dan bahan perpustakaan serta menjalankan aktiviti untuk pengguna perpustakaan
5.
Menyediakan kemudahan dan perkhidmatan bagi memenuhi keperluan komuniti disamping merangka program kemasyarakatan di Kompleks 3C
6.
Merancang dan menyediakan kurikulum yang bersesuaian bagi meningkatkan dan menyempurnakan pertumbuhan dan perkembangan menyeluruh bagi bayi dan kanak-kanak dari segi fizikal, bahasa, sosio ekonomi dan kognitif
 

PIAGAM PELANGGAN

Bil.

Elemen Piagam Pelanggan

Tempoh Masa

1.

Proses Permohonan Sewaan Kemudahan Kompleks 3C

3 Hari

2.

Proses Pendaftaran Kanak-Kanak di Pusat Perkembangan Kanak-Kanak

1 Hari

3.

Proses Keahlian Perpustakaan (Proses Kad Pintar)

20 Minit

4.

Proses Pembaharuan Keahlian

10 Minit

5.

Proses Peminjaman Buku

5 Minit

6.

Proses Pembaharuan Buku Melalui Kaunter dan Telefon

10 Minit

7.

Kemudahan Tempahan Sistem Siaraya,Pakej Persembahan Kebudayaan, Peralatan Kebudayaan dan Peralatan Muzik

2 Hari

8.

Pengunaan Sistem Tempahan dan Sewaan Kemudahan: Dewan Serbaguna MBSJ, Kompleks Sukan MBSJ, Stadium Tertutup MBSJ, Laman Sukan MBSJ, Padang Awam MBSJ, Gelanggang Futsal MBSJ, Gimnasium dan Kolam Renang

 

3 Hari

9.

Pengurusan Penggunaan/Pinjaman Kemudahan dan Peralatan : Peralatan Sukan dan Peralatan Rekreasi

1 Hari

10.

Tuntutan Program dari MPP

3 Hari

11.

Mengeluarkan Surat Akuan Penerimaan

3 Hari

MS